Stať sa môže čokoľvek. 5 tipov ako si vybrať cestovné poistenie.

Dovolenkový batoh pobalený, stačí len vyraziť. Nezabudli ste na poistku? Vytúženú dovolenku poriadne skomplikujú neočakávané udalosti. Dovolenkovú pohodu a rozpočet zachráni len dobré cestovné poistenie. Jeho výhody oceníte zvlášť, keď cestujete do zahraničia, kde je všetko oveľa drahšie ako doma.

5 tipov ako si vybrať najlepšiu cestovnú poistku:

  1. Prečítajte si pozorne poistné podmienky a výluky, na ktoré sa poistenie nevzťahuje. Len tak zistíte, či je vhodné práve pre vás.
  2. Asistenčné služby – preverte si, na aké asistenčné služby máte nárok a ktoré sú zahrnuté v cestovnom poistení.
  3. Zvážte pripoistenie rizík – najmä ak plánujete náročné túry, alebo výkony, kde môže prísť k úrazu. Základná cestovná poistka takéto riziká nekryje.
  4. Porovnajte si viacero ponúk. Cestovné poistenie je zložitý produkt a ak sa nevyznáte, zverte svoje plány nám. Poradíme, vybavíme a nájdeme cestovné poistenie vhodné pre vás.
  5. Zvážte výhodnosť ročného cestovného poistenia – ak cestujete viackrát v roku do zahraničia, napr. do Čiech, alebo Rakúska, oplatí sa ročné cestovné poistenie, ktoré má variantu aj pre celú rodinu

Ak sa chcete vyhnúť komplikáciám a dovolenku si užiť, kontaktujte nás a spoločne vyberieme najlepšiu poistku na cesty. Cestovné poistenie jednoducho, rýchlo a bezstarostne.