Loyalters – Skutočný partner

Novinky

Hypotéky pre mladých budú v roku 2018 iné

Rok 2018 prinesie veľké zmeny v hypotékach so štátnym príspevkom pre mladých. Oplatí sa poponáhľať sa a zažiadať si o hypotéku ešte v roku 2017, alebo budú v roku 2018 výhodnejšie podmienky?

Najzásadnejšia zmena sa týka uplatňovania výhodnejších podmienok. Počíta sa s tým, že zvýhodnený úrok nahradia daňové úľavy podobné daňovému bonusu. Pre žiadateľov to znamená vyššie mesačné splátky, daňové zvýhodnenie si potom uplatnia jednorazovo pri ročnom zúčtovaní daní. Nové podmienky by tak mohli obmedziť dostupnosť hypoték pre mladých ľudí, ktorí si kupujú prvé štartovacie byty. Zatiaľ nie sú jasné ani zmeny vo výške zvýhodnenie mladých ľudí.

Ak teda premýšľate nad hypotékou a chcete skutočne tie najlepšie podmienky, zveriť vybavovanie finančnému poradcovi, ktorý sa na hypotéky špecializuje, je rozumným riešením.

Výhodné podmienky pri poskytovaní nových hypoték sú na prvý pohľad lákavé, nezabúdajte však na zmeny, ktoré v tomto roku sprísnili podmienky poskytovania hypoték. Ak si nie ste istí a neorientujete sa na finančnom trhu, pýtajte sa našich finančných poradcov. Poradia a pomôžu vám vybaviť aj 100%tné financovanie vašej nehnuteľnosti. Nájdete nás v OC RETRO každý pracovný deň.

100% hypotéku už sami nevybavíte

Banky sprísňujú podmienky a avizujú zvyšovanie úrokov.  Naviac, v roku 2018 sa chystajú zmeny v príspevku na hypotéku pre mladých. Prídu o celú štátnu podporu, alebo len jej časť?

Ak premýšľate nad hypotékou a chcete skutočne tie najlepšie podmienky, zveriť vybavovanie finančnému poradcovi, ktorý sa na hypotéky špecializuje, je rozumným riešením.

Sprísnené podmienky sa týkajú oveľa dôslednejšieho preverovania kredibility klienta, teda jeho schopnosť splácať hypotéku. Nejde pritom len o výšku príjmu, ale najmä o jeho platobnú disciplínu v sledovanom období. Príjem je preverovaný aj z hľadiska rezerv, ktoré dokážete z príjmu tvoriť a z hľadiska potenciálneho navýšenia hypotekárnych úrokov. Ide o preverovanie vášho príjmu, ak sa zvýšia úroky hypotéky o približne 2%.

Sprísnené podmienky spôsobili, že len 4 z 10 žiadateľov dokážu získať hypotéku na viac ako 80% hodnoty nehnuteľnosti.  Ak teda počítate so 100%tným financovaním, obráťte sa na finančného poradcu, ktorý vám poradí ako môžete získať až 100% hypotéku na vašu nehnuteľnosť. Inak musíte počítať s tým, že budete musieť disponovať hotovosťou, ktorá pokryje minimálne 20% ceny nehnuteľnosti.

Nové podmienky sa týkajú aj typu nehnuteľnosti, na ktorý si beriete hypotéku. Ak plánujete investovať do apartmánu, ktorý sa posudzuje ako nebytový priestor, môžete mať s financovaním na hypotéku vážny problém.

Výhodné podmienky nových hypoték sú na prvý pohľad lákavé, pod drobnohľadom však sťažujú ich dostupnosť mnohým skupinám klientov. Ak si nie ste istí a neorientujete sa na finančnom trhu, pýtajte sa našich finančných poradcov. Poradia a pomôžu vám vybaviť aj 100%tné financovanie vašej nehnuteľnosti. Nájdete nás v OC RETRO každý pracovný deň.

Loyalters v nových priestoroch v Retre.

Nový domov pre Vaše financie a reality. 

Máme nové, väčšie priestory v Retre na 1. poschodí!

Stačí Vám jedna návšteva a všetko vybavíte na jednom mieste. Financovanie bývania, poistky, investície, či predaj alebo nákup nehnuteľnosti. Všetko pekne pokope. Samozrejmosťou je pohodlné parkovanie. Potrebujú vaše financie a reality reštart? Kontaktujte nás a všetko vybavíme na jednom mieste.

Tešíme sa na Vás každý pracovný deň od 10,00 – 18,00 hod.

LT-A88R9558aaa1

Deň otvorených dverí v Rovinke

Pozývame všetkých susedov, zastavte sa na kávičku. Zoznámte sa s odborníkmi na finančné produkty a získajte cenné susedské rady, ako sa orientovať na finančnom trhu. Dozviete sa ako môžu vaše peniaze pracovať pre vás a ako dosiahnuť finančnú istotu.

Tešíme sa na vás v sobotu, 16. mája v čase od 9,00 do 12,00 hod.

Nájdete nás na adrese Rovinka 1505, pri hlavnej ceste v časti Nové centrum.

Nové klientske centrum v Rovinke

Otvorili sme pre vás nové klientskej centrum v Rovinke.

Ak hľadáte vhodné riešenie pre váš úver, poistenie, hypotéku, či finančné investície a potrebujete poradiť, zastavte sa v našom novom klientskom centre v Rovinke a naši špecialisti sú vám k dispozícii.

Nájdete nás na adrese:

Loyalters, a.s.
Rovinka 1505
900 41 Rovinka

Denne od pondelka do piatka sme tu pre vás v čase od 15,00 do 19,00 hod.

Zastavte sa, alebo si dohodnite stretnutie na termín, ktorý vám vyhovuje. Kontaktujte vášho konzultanta, prípadne volajte tel.: 00421 911 919 683.